Акумуляторна ланцюгова пила RUPEZ RCS-40Li (40 Вольт, 4 А/год) є абсолютною новинкою 2019 року на ринку пиляльного інструменту. Гідна альтернатива бензо- та електропилам, пила Рупез має чудові технічні параметри. Сучасні Li-ion складники пили забезпечують високі робочі показники. Батарея, місткістю 4 А/год, на повному заряді дасть змогу розвинути швидкість до 5000 об/хв. Наявність світлового індикатора дасть змогу контролювати процес заряджання акумулятора. Попри свою недавню появу в лінійці інструмента, акумуляторна пила Rupez, безумовно, знайде свою широку аудиторію. Вона проста у використанні, має максимально практичний і збалансований корпус і чудовий робочий потенціал.
ОСОБЕННОСТИ:
45 хвилин безперервної роботи на одному повному заряді батареї
Швидке заряджання акумулятора
Автономний режим роботи
Заряд від побутової мережі з параметрами 220 В/50 Гц
Якісні складники
Без ключового натягування ланцюга
Гарний робочий потенціал
Повна комплектація
Практичний, ударостійкий корпус
Збалансована конструкція
Адаптація до низької якості палива
Швидкознімний повітряний фільтр (полегшує обслуговування інструмента)
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Тип: професійна
Номінальна напруга: - 40В
Ємність АКБ: - 4,0 А·год
Крок ланцюга — 3/8"
Довжина шини — 35 см
Кількість обертів max — 5000 об/хв
Об'єм оливного бака: 150 мл
Зірочка: - 6
Старт: ручний
Тип оливного насоса: автоматичний
Вага — 5,6 кг
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Пила RUPEZ RCS-40Li — 1 шт.
Шина 35 см — 1 шт.
Ланцюг Oregon — 1 шт.
АКБ 4,0 А·год — 1 шт.
Зарядний пристрій — 1 шт.
Інструкція російською мовою
Чохол на шину — 1 шт.
Гарантійний талон (12 місяців).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rupez |
| Вага | 5.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина пропилу, (мм) | 345 |
| Кількість обертів | 5500 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 150 мл |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 40 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Набір насадок | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 680 ₴








