Кутошліфувальна машина Procraft PW1200
— надійний, продуктивний і зручний у використанні інструмент, що ідеально підходить для виконання широкого спектра завдань: відрізних, шліфувальних, зачисних і полірувальних робіт. Ця модель відрізняється високою витривалістю, даючи змогу працювати практично безперервно з великою інтенсивністю.
Основні переваги Procraft PW1200:
Потужний двигун забезпечує стабільну роботу на швидкості до 11 000 об./хвводночас зберігається низький рівень шуму.
Полегшена конструкція дає змогу комфортно працювати однією рукою.
Гумова ручка гарантує надійне захоплення інструмента.
Додаткова ручка, що входить до комплекту, забезпечує ще більшу зручність під час дворучної роботи.
Фіксатор кнопки увімкнення стане в пригоді у разі тривалого використання.
Комплектація: захисний кожух, додаткова ручка, ключ для фіксації диска.
Procraft PW1200 ідеально підходить для оброблення металу та будівельних матеріалів. Його зручність, надійність і висока ефективність роблять цей інструмент чудовим вибором як для домашнього використання, так і для професіоналів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴








