Болгарка ProCraft PW1200ЕS ― високопродуктивна та надійна модель, яка застосовується для різання, шліфування, полірування різних матеріалів.
На цій моделі встановлений надійний двигун потужністю 1200 Вт, який забезпечує регулювання обертів холостого ходу 3400-11000 об/хв. Швидкість обертів регулюється через обертання колеса-регулятора.
У роботі можуть використовуватися відрізні (шліфувальні) кола з максимальним діаметром 125 мм. Болгарка обладнана система швидкої зміни дисків, що робить її зручнішою у використанні.
Особливістю цієї моделі є наявність системи "Speed Control" (контроль за обертами), яка забезпечує підтримку заданої швидкості навіть під час навантаження.
У своїй конструкції болгарка має надійний якір із мідною обмоткою та подвійним нанесенням лаку, що збільшує експлуатаційний ресурс електроінструменту.
Надійний корпус редуктора з магнієвого сплаву забезпечує краще охолодження й захищає двигун і внутрішні компоненти від перегрівання. Для швидкого доступу та заміни вугільних щіток передбачені спеціальні отвори.
Прогумована ручка допомагає забезпечити надійність захоплення. Під час кріплення додаткової ручки, що входить до комплекту, працювати з інструментом двома руками буде простіше.
Передбачений фіксатор для стартової кнопки, який буде корисним у разі тривалої роботи. Захисний кожух гарантує безпеку оператора та вбереже інструмент від механічних пошкоджень.
Невелика вага в поєднанні з компактним і ергономічним дизайном робить цей інструмент зручним і практичним у процесі експлуатації.
Особливості:
Якісне збирання
Знижений рівень шуму
Посилена пара редуктора
Магнієвий корпус редуктора
Система швидкої заміни диска
Реальна заявлена потужність
Регулювання кількості обертів
Подовжена прогумована ручка
Функція "Speed Control" (стабілізація обертів)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 590 ₴










