Болгарка ProCraft PW-1200E 125 мм це болгарка з регулюванням обертів двигуна. Призначений для різання, шліфування, полірування матеріалів, як-от камінь, дерево, метал, кераміка. Висока ефективність роботи досягається завдяки великій потужності мотора, а також асортименту змінних дисків і насадок, які можна використовувати для роботи з різними матеріалами. Болгарка ProCraft PW-1200E 125 мм зручна в роботі має невелику вагу та компактну форму корпусу, що сприяє тривалій роботі. Інструмент має ефективну систему охолодження, яка не дасть інструменту перегрітися під час навантаження. Тривалий термін експлуатації й безвідмовної роботи забезпечується застосуванням матеріалів і комплектуючих високої якості.
Особливості:
регулювання обертів;
зручний корпус;
три позиційна бічна ручка;
блокування шпинделя для швидкої заміни кола;
ефективніша система охолодження;
посилений редуктор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 470 ₴








