Кутошліфувальна машина ProCraft PW1350 — високопродуктивна модель для роботи з металом, каменем, цеглою, бетоном, гранітом, керамічною й личкувальною плиткою. Під час використання різних дисків також дає змогу шліфувати та полірувати.
Опис електроінструменту
ProCraft PW1350 працює зі швидкістю до 11 тис. об./хв і має потужність 1350 Вт. Можна використовувати диски діаметр яких становить не більш ніж 125 мм. Мідна обмотка якоря та подвійне покриття лаком двигуна неабияк збільшують ресурс інструмента. У своїй основі ця модель має вентиляційні отвори, що забезпечують ефективне охолодження інструмента. Для зручності передбачена додаткова ручка, яку можна встановлювати у кілька положень.
Переваги ProCraft PW1350
Електроінструмент підходить для використання в побуті та на будівельних майданчиках. Він має цілу низку переваг:
Високоміцний корпус редуктора з магнієвого сплаву.
Знижений рівень шуму.
Посилений захист від пилу.
Низькопрофільна форма, завдяки якій можна проводити роботи у важкодоступних місцях.
Корпус з ударостійкого пластику.
Кожух захищає машину від механічних пошкоджень і гарантує безпеку під час її використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380 ₴






