Кутова шліфмашина ProCraft PW-2150 має ергономічний дизайн, якісні технічні характеристики та високу якість виготовлення. Двигун потужністю 2150 ваттмає збільшену витривалість завдяки подвійному лаковому покриттю обмотки й оптимальній системі охолодження.Болгарка ProCraft PW-2150 розвиває 8000 обертів/хвилинузавдяки витривалому та високопродуктивному редуктору, надійно захищеному в металевому корпусі. Неабияк заощадити Ваш час під час обслуговування інструмента дадуть змогу виведені назовні кришки щіткотримачів, для швидкої заміни щіток електродвигуна.
КШМ ProCraft PW-2150 має неймовірно зручну клавішу запуску зі спеціальним фіксатором для надійного захисту від випадкового запуску.Кутова шліфувальна машина ProCraft PW-2150 має у своєму арсеналі кнопку фіксації шпинделя, для швидкої та комфортної заміни використовуваної оснастки. Під час роботи з інструментом Ви можете використовувати кола або диски діаметром до 180 мм Включно з різними типами для оброблення різних матеріалів, а також завдяки стандартній різі шпинделя М14 Ви можете використовувати щітки, алмазні тарілки, щіткові чашечки тощо. Захисний кожух інструменту виготовлений із якісного металу та дасть змогу надійно захистити Вас від травм, а Ваш інструмент від пошкоджень.
Характеристики:
Діаметр використовуваного диска (мм) 180
Потужність двигуна (Вт) 2150
Число обертів холостого ходу (об/хв) 8000
Вага (кг) 3,5
Болгарка ProCraft PW-2150
захисний кожух
додаткова ручка
ключ
інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2150 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 460 ₴





