Професійна болгарка застосовується в різних галузях промисловості та в домашніх умовах. Виготовлена з якісних матеріалів використовується для шліфування, полірування, різання та зачищення різних поверхонь від фарби, бруду та іржі. Потужний двигун дає змогу працювати з металом, цеглою та бетоном. Це надійна болгарка для розв'язання різних цілей і завдань.
Основні переваги товару
Кутошліфувальна машина вирізняється багатьма перевагами та дає змогу швидко та якісно виконувати різні види робіт. Серед головних переваг:
висока якість;
надійність;
потужність;
безпека;
доступна ціна.
Міцний пластиковий корпус захищає всі деталі від потрапляння всередину пилу та вологи. Болгарка витримує механічні пошкодження, удари, тривалі навантаження та різні режими експлуатації.
Особливості
Для зручності під час роботи в комплект входить пластмасова ручка. Її можна кріпити до корпусу з лівого або з правого боку. Крім цього, болгарка цієї моделі вирізняється підвищеною зносостійкістю й не вимагає складного догляду. Дрібний ремонт можна зробити самостійно. Це безвідмовний і безпечний у роботі інструмент. Навіть у приміщеннях із підвищеною вологістю, корпус надійно захищає від пробою струмом. Термін експлуатації залежить від інтенсивності використання й умов, у яких застосовується інструмент.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Максимальна кількість обертів | 10500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 730 ₴









