апреження
220-240 В
Частота тока
50 Гц
Потужність
800 Вт
Вага
68 кг
Клас захисту
II
Категорія захисту
IP44
Швидкість барабана
29 об/хв
Кільцева шестерня
Чавун
Діаметр барабана
630 мм
Устілка барабана
390 мм
Висота барабана
680 мм
Товщина барабана
1,2 / 1,8 мм
Тип передавання
Ремінний
Об'єм барабана
180 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр отвору барабана | 630 мм |
| Об'єм бака бетономішалки | 180 л |
| Принцип дії бетономішалки | Гравітаційний |
| Стан | Новий |
| Частота обертів барабана | 29 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 68 кг |
| Характеристики електродвигуна | |
| Кількість обертів двигуна | 29 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 790 ₴







