Рейсмус PROCRAFT PD2300 — професійний пристрій, призначений для високоякісного оброблення деревини та пиломатеріалу під певний розмір. Рейсмус використовується для фугування, стругання, планування та розмічення заготівок. Обладнаний електричним двигуном, потужністю 2300 Вт. Живиться від стандартної електромережі 220 В.
Двигун здатний розвивати швидкість до 8000 об/хв і здатний працювати за великих навантажень. Максимальна ширина стругання становить 330 мм, максимальна глибина може досягати до 3 мм. Пристрій має систему автоматичного подавання заготівок, також можливо змінювати висоту оброблення. Висота оброблення може досягати до 160 мм, швидкість подавання — 6 м/хв.
Рейсмусовий вербат має 2 строгі ножі, які вироблені та міцної та високоякісної сталі. Завдяки таким ножам, забезпечується максимальна точність виконання роботи. Пристрій обладнаний жорсткою станиною, яка гарантує максимальну стійкість у процесі роботи. Для роботи з великими заготовками передбачені подовжувачі столу. Сам верстат має невеликі габарити та вагу, за потреби легко переміщається й транспортується.
Особливості та переваги Procraft PD2300:
Двигун із ремінним передаванням;
Захист від випадкового увімкнення;
Жорстка станина;
Наявність відкидних подовжувачів столу;
Надійний і витривалий двигун;
Якісні ножі;
Висока продуктивність.
Чому варто купити Рейсмус PROCRAFT PD2300:
Оптимальна вартість;
Якісне виготовлення;
Тривалий термін експлуатації.
ОГЛЯДНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип пристрою Рейсмус
Габарити (ДхШхВ) 570х350х445 мм
Комплектація Ключі
Країна походження бренда Німеччина
Вага 30 кг
ХАРАКТЕРИСТИКИ РЕЙСМУСОВОГО СТАНКА
Потужність 2300 Вт
Частота обертання струального вала 8000 об/хв
Кількість ножів 2 шт.
Швидкість подавання 6 м/хв
Макс. ширина стругання 330 мм
Макс. прохід по висоті 160 мм
Тип оброблюваного матеріалу Дерево
Глибина стругання 3 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина заготівлі | 330 мм |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Максимальна швидкість подачі | 0.6 м/сек |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Рейсмусовий |
| Ширина заготовки | 160 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 30 кг |
| Додаткові параметри | |
| Кількість ножів на валу верстата | 2 шт. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 750 ₴








