Акумуляторна ланцюгова мініпилка Procraft PKA18 — створена для відпилювання гілок діаметром до 70 мм. Це універсальний інструмент, який можна використовувати як для догляду за садом, подрібнення гілок, так і для невеликого будівництва з дерева. Акумуляторна пила мінізручна у використанні завдяки своїм розмірам і вазі. Компактні габарити дають змогу досить комфортно працювати нею на висоті.
Акумуляторний сучкоріз Прокрафт має антиковзне покриття на ручці, що важливо, оскільки робота в саду часто проходить із брудом і вогкістю, а безпека під час використання це найважливіше.
Пила акумуляторна міні виготовлена так, що нею зручно працювати як правою, так і лівою рукою — тому що розміщення під час обрізання дерев іноді вибирати не доводиться.
Характеристики:
Номінальна напруга 20 В
Число обертів холостого ходу 3800 об/хв
Довжина шини 4" (10 см)
Крок ланцюга 1/4''
Клас захисту IPXO
Якщо Ви маєте сад або невелике домашнє господарство, то Вам просто необхідно купити акумуляторну мініпилку та мати її завжди під рукою.
Акумуляторна міні ланцюгова пила — принесе вам задоволення від роботи в саду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 100 мм |
| Кількість обертів | 3800 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴






