Опис
Пила ланцюгова акумуляторна міні Procraft PKA24Li — високопродуктивна й одночасно легка мініпилка з чудовою автономністю в роботі, гарна для обрізання гілок і дерев'яних матеріалів. Екологічно чистий електродвигун живиться від 20-вольтової батареї. Кількість обертів становить 3500 об./хв, що дає змогу швидко та легко обрізати гілки або живі огорожі, а точні різальні леза гарантують, що кожне обрізання буде виготовлене саме так, як вам потрібно. У комплекті з пилкою йде ланцюг і шина, які забезпечують швидке та якісне різання різних матеріалів. Корпус інструмента виготовлений із якісного та надійного пластику, що забезпечує захист від пошкоджень і тривалу експлуатацію. Зверніть увагу, що акумулятор і зарядний пристрій у комплект не входять!
ОСОБЕННОСТИ:
Ударостійкий корпус
Розширена гарантія 36 міс
Живлення 20 В
Якісний шина та ланцюг
Ергономічний дизайн
Прогумовані вставки на ручці
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
Пила ланцюгова Procraft PKA24Li
Пилкова шина
Пиляльний ланцюг
Картонне паковання
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 152 мм |
| Кількість обертів | 3500 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Швидкість обертання ланцюга | 5.19 м/сек |
| Змазка ланцюга | Ручна |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Ні |
| Легкий запуск | Ні |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴







