



Пила ланцюгова акумуляторна міні Procraft PKA20 (без АКБ і ЗП)
- В наявності
- Код: PKA20
2 610 ₴
+380 (67) 966-18-69
- +380 (63) 693-11-24
Опис
Пила ланцюгова акумуляторна міні Procraft PKA20 — високопродуктивна й одночасно легка мініпилка з чудовою автономністю в роботі, гарна для обрізання гілок і дерев'яних матеріалів. Екологічно чистий електродвигун живиться від 20-вольтової батареї. Кількість обертів становить 4600 об/хв, що дає змогу швидко та легко обрізати гілки або живі огорожі, а точні різальні леза гарантують, що кожне обрізання буде виготовлене саме так, як вам потрібно. У комплекті з пилкою йде ланцюг і шина, які забезпечують швидке та якісне різання різних матеріалів. Корпус інструмента виготовлений із якісного та надійного пластику, що забезпечує захист від пошкоджень і тривалу експлуатацію. Зверніть увагу, що акумулятор і зарядний пристрій до комплекту не входять!
ОСОБЕННОСТИ:
Ударостійкий корпус
Розширена гарантія 36 міс
Живлення 20 В
Якісний шина та ланцюг
Ергономічний дизайн
Прогумовані вставки на ручці
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
Пила ланцюгова Procraft PKA20
Пилкова шина
Пиляльний ланцюг
Чохол для шини
Ключ
Картонне паковання
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 240 мм |
| Кількість обертів | 4600 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 610 ₴

