Акумуляторна ланцюгова мініпилка Procraft PKA38 ( без АКБ і ЗП)
- В наявності
- Код: PKA38
3 120 ₴
+380 (67) 966-18-69
- +380 (63) 693-11-24
Акумуляторна ланцюгова мініпилка Procraft PKA38 використовується для пиляння деревини та пластику. Невеликі габарити та вага інструмента забезпечують просту та комфортну роботу, знижуючи навантаження на зап'ясток оператора. Інноваційне пиляльне полотно виключає вібрації, що також підвищує зручність і точність робіт. Основні та додаткові ручки мають прогумоване покриття для надійного утримання інструмента.
Ланцюгова пила постачається без акумулятора й без зарядного пристрою!
Ключові особливості:
Безщітковий двигун — для довгого терміну експлуатації
Ручка з гумовими вставками — для кращого контролю над інструментом у роботі
Невеликі габарити — для роботи в умовах обмеженого простору
Технічні характеристики:
Тип двигуна: безщітковий
Тип охолодження двигуна: повітряне
Тип акумулятора: Li-Ion
Напруга акумулятора: 20 В
Сумісна з аккумуляторами: 2, 4, 8 А/год
Плавний пуск: так
Максимальна кількість обертів: 4500 об./хв
Довжина шини: 350 мм
Кількість ланок ланцюга: 45
Шаг цепи: 3/8"
Автоматичне змащення ланцюга: так
Механічне гальмо ланцюга: так
Акумулятор у комплекті: немає
Зарядний пристрій у комплекті: немає
Комплектація
Акумуляторна ланцюгова мініпилка
Цепь
Шина
Захисний кожух
Ключ для зміни обладнання
Інструкція
Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 350 мм |
| Кількість обертів | 4500 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 120 ₴










