Акумуляторна болгарка Procraft PGA12 з безщітковим двигуном
Болгарка має функцію підтримки постійних обертів. Обладнання легко справляється з обробленням металевих поверхонь, а також цегла, бетону та пластику. Тож не дивно, адже інструмент укомплектований потужним мотором, що забезпечує до 20000 обертів за хвилину.
Якщо Вас цікавить ціна на болгарку акумуляторну, варто розглянути Procraft PGA12. Виріб обладнаний плавним пуском, що підвищує стійкість до зношування. Також продовжують ресурс сталеві шестерні й оптимальна система охолодження. Інструмент тішитиме злагодженою роботою.
Технічні характеристики болгарка акумуляторна Procraft PGA12
Живиться від акумуляторів
Напруга — 12 вольтів
Ємність акумулятора — 2 А·год
Діаметр диска — 76 мм
Оберти — 20 000 за хвилину
Плавний пуск — є
Тип двигуна — безщітковий
Вага — 0,7 кг
Гарантія — офіційна по всій Україні 36 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Максимальна кількість обертів | 20000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 76 мм |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 920 ₴





