Акумуляторна болгарка Procraft PGA20 — це професійний інструмент, виготовлений надійною компанією. Цей апарат використовується для шліфування та нарізання найрізноманітніших матеріалів.
Акумуляторна болгарка Procraft PGA20, купити яку ви можете на нашому сайті всього за кілька кліків, має спеціальний диск, діаметр якого становить 125 мм. Також вона має безщітковий електричний двигун, надійніший і більш продуктивний, ніж звичайні електромотори колекторного типу. Треба також зазначити, що максимальна швидкість обертів, що видають двигун, становить 7500 на хвилину. Швидкість можна регулювати за допомогою спеціального вимикача, розташованого на корпусі пристрою.
За допомогою вбудованого індикатора користувач може контролювати рівень заряду пристрою. М'який старт забезпечує спеціальна система плавного запуску.
Властивості
Число обертів холостого ходу 0-3200/7500 об./хв
Вага 1511 г
Номінальна напруга 20 В
Діаметр диска 125 мм
Клас захисту II
Ступінь захисту IPX0
Рівень звукового тиску LpA = 87,1 дБ(А), К = ±3 дБ(А)
Рівень звукової потужності LwA = 98,1 дБ (А), К = ±3 дБ(А)
Рівень вібрації м/с2 44.5; K = ±3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 920 ₴










