Шліфмашина акум. Procraft PWA-216, 21V, 6,0 Ah, (з 2 АКБ та зар, вуст,)
- В наявності
- Код: PWA-216
4 470 ₴
+380 (67) 966-18-69
- +380 (63) 693-11-24
Шліфмашина акум. PROCRAFT PWA-216, 21V, 6,0 Ah, (з 2 АКБ та зар. услів.)
Інструмент став бестселером продажів на ринках України, отримав багато позитивних відгуків. Він представлений в демократичному ціновому сегменті, тому покупці отримають можливість економії коштів.
Є болгарка та інші переваги:
малогабаритне компонування;
виготовлення корпусу з міцних матеріалів;
захищений від пилу та вологи двигун;
простий процес зміни обладнання;
сумісність із різними різальними й абразивними колами діаметром 125 мм;
ергономічна ручка з прогумованим покриттям.
Два літієвих акумулятори ємністю 6 А./год.;
Перемикач швидкості роботи;
Безщітковий двигун;
Індикатор розряду батареї;
Керування інструментом здійснюється завдяки зручним кнопкам.
Технічні характеристики:
Номінальна напруга 21 В
Діаметр диска 125 мм
Тип акумулятора Li-ion
Ємність акумулятора, 6 А·год
Час заряджання акумулятора 1 година.
Кількість акумуляторів 2 шт.
Число обертів 0-7000 об/хв
Регулювання обертів
Плавний пуск немає
Вага 4.2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 6 А. г |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 470 ₴










