Ударний дриль Procraft PS980 є електроінструментами, призначеними для побутового використання. Також допускається їхнє короткочасне застосування як професійне обладнання.
Особливості інструмента
Переваги дриля Procraft PS980 такі:
Наявність реверсу.
Регулятор швидкості, з якою обертається патрон.
Потужний редуктор із металу, зібраний із 3 підшипників.
Високий момент обертання допускає свердління отворів у металі та різних деревних породах.
Наявність ударного режиму допускає роботу з цегляним муруванням так само, як під час використання перфоратора.
Ретельно продумана конструкція допомагає продовжити термін експлуатації дриля та знизити інтенсивність биття патрона. Завдяки безперервному охолодженню повітрям двигун не перегрівається
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Тип патрона | Ключовий |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 980 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 365 ₴





