Ударний дриль Procraft PS1100 — це дуже потужний і досить універсальний інструмент, з широким функціоналом, який сьогодні вибирають і професійні майстри, і прості люди, які працюють ремонтними роботами.
Цей апарат може застосовуватися для:
свердління металевих, кам'яних і дерев'яних поверхонь;
свердління з бетонним ударом;
закручування шурупів.
Інструмент має дуже надійний двигун і замок на вимикачі, що робить його незамінним у разі тривалого використання. Також він має допоміжну ручку, яка може використовуватися під різним кутом і розвертатися на 90 градусів в обидві сторони.
Чому вам варто купити ударний дриль Procraft PS1100?
Вам варто придивитися в нашому інтернет-магазині до ударного дриля Procraft PS1100, тому що
вона має такі переваги:
поліпшений пилозахист;
можливість регулювання обертів у діапазоні від 0 до 3000 об./хв;
редуктор із підвищеною надійністю;
функцію реверсу;
прогумовану ручку;
потужність роботи 1100 Вт;
два режими роботи: удар зі свердлінням і звичайне свердління;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 3680 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 810 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 365 ₴







