Компактний інструмент, що працює від електромережі. Зручний у використанні завдяки пістолетній конструкції. Для гарантування безпеки обладнаний функцією блокування кнопки увімкнення.
Сфера застосування
Інструмент призначений для свердління отворів:
на рівних поверхнях;
під стелею;
у важкодоступних місцях.
Регулюючи оберти, майстер має можливість налаштувати інструмент для роботи з певним матеріалом. Дриль використовується для свердління твердих матеріалів: від пластику, дерева, ДСП до бетону та металу. Призначена для виконання робіт високого та середнього рівнів складності.
Переваги
Безударний дриль обладнаний ергономічною ручкою-тримачем, завдяки якій рівномірно розподілене зусилля між двома руками під час роботи з інструментом. Металізований корпус надійно захищає електронну начинку від випадкового механічного впливу.
Завдяки наявності функції реверс допускається використання інструмента як шурупокрута для закручування гвинтів, саморізів. Дриль має невелику вагу. Наявність ефективної системи охолодження забезпечує безперебійну роботу впродовж тривалого часу з мінімальними тимчасовими та трудовими.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1150 Вт |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴





