Дрель Procraft PS1350 — універсальний інструмент, обладнання та можливості якого дадуть змогу виконувати свердлильні роботи для дерева, цегли, бетону та металу. Спеціальна система затиску та сталевий патрон забезпечують надійну фіксацію свердла, а головне — ваші комфорт і впевненість у роботі!
Вдале поєднання розмірів і потужності
Модель підтримує широкі діапазони регулювання обертів: від мінімальних до 2800 об./хв. Потужність електродрилі становить 1050 Вт, а можливість вмикання ударної дії поряд зі свердлінням забезпечить ефективність робіт з особливо міцними матеріалами, а 3 підшипники на якір забезпечать тривалий термін експлуатації інструмента.
Додатковою перевагою Procraft PS1350 є підтримка широкого діапазону діаметрів свердла:
до 13 мм для робіт із металу;
до 25 мм для робіт із деревиною.
Безпечну тривалу роботу забезпечить продуманий механізм захисту від пилу, який мінімізує забруднення обмотування якоря. Водночас сталевий корпус редуктора ефективно відводить надлишкове тепло, продовжуючи у такий спосіб термін експлуатації інструмента. Електродриль підтримує функцію реверсу.
Надійний інструмент — запорука впевненої роботи!
Висока якість збирання доповнює ергономічна конструкція, що забезпечує зручне захоплення. Procraft PS1350 вдало поєднує в собі компактність і продуктивність!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 590 ₴








