Опис
Дрель PROCRAFT PS-1700/2 — зручний і продуктивний електроінструмент для побутових і професійних будівельно-ремонтних робіт. З її допомогою можна швидко, акуратно й безпечно свердлити отвори різного діаметра в дереві та листовому металі, пластику та гіпсокартоні, камені, цеглі, бетоні, інших матеріалах.
У дрилі передбачені дві швидкості обертання, також два режими роботи — ударний і безударний. Пристрій має міцний, стійкий до ударів, вібрацій, стирання, вологи та пилу пластиковий корпус ергономічної форми, обладнаний опціями реверсу, поглинання вібрацій і швидкого охолодження двигуна. Крім того, до продажної комплектації виробу входить ключовий патрон діаметром 13 мм, що дає змогу встановлювати в дриль досить потужну оснастку.
Додаткову зручність експлуатації інструмента полягає в тому, що користувач може легко та швидко змінити швидкість обертання за допомогою чутливого механічного регулятора.
Характеристики
Потужність 1700 Вт
Кількість обертів:
1-швидкість — 0-1000 об/хв
2-швидкість — 0-2800 об./хв
Діаметр свердління в деревині 40;
Діаметр свердління в металі: 16 мм;
Діаметр свердління в бетоні: 20 мм;
Переваги
кілька режимів використання: свердління та свердління з ударом;
механічний вибір режиму свердління;
до комплекту входить патрон 13 мм;
обертання патрона у зворотний бік;
електронний регулятор кількості обертів;
витримка великих навантажень завдяки алюмінієвому сплаву редуктора в корпусі.
Комплектація
Дриль ударний Procraft PS-1700/2
Додаткова ручка
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Картонна коробка
Гарантія 36 місяці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 16 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 16 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 220 ₴






