Свердлильний верстат Procraft BD2000 — професійний верстат, призначений для свердління глухих і наскрізних отворів, розсвердління,зенкерування, розгортання, нарізання внутрішніх різь. BD2000 — вдосконалена модель у лінійці свердлильних верстатів Procraft. Відрізняється від молодших моделей для багатьох. Головні відмінності: 16 швидкостей, потужніший двигун, механізм подавання робочого столу на черв'ячній передачі, велика висота та габарити.
Особливості:
потужний двигун 650 Вт;
підіймання і спуск платформи відбувається за допомогою важільного механізму, а не вручну;
станина виготовлена зі сплаву чавуну;
верстат комплектується спеціальним кріпленням, за допомогою якого його можна встановити на верстаті;
підвищена безпека завдяки подвійній електроізоляції;
рухомі вали встановлюються на підшипники опорного типу.
У верстаті встановлений електродвигун 650 Вт, потужності якого досить для досягнення максимальної швидкості 3320 об/хв. Оберти регулюються через переставлення приводного ременя на шків іншого діаметра, у коробці передач.
Робочий стіл підіймається й опускається на необхідну висоту, крім того — може повертатися під кутом з обох боків (до 45°).
Для зменшення вібрацій під час роботи та надання більшої стійкості станина виготовлена з міцного чавуну. Заготівку можна надійно зафіксувати, використовуючи спеціальні лещата, що встановлюються на робочому столі.
Свердлильний верстат ProCraft BD 2000 — чудовий вибір на сьогодні. Є одним із найкращих свердлильних верстатів у цій ціновій категорії.
Кількість обертів (об/хв):
1 швидкість 180-220;
2, швидкість 310-370;
3 швидкість 270-320;
4, швидкість 430-520;
5, швидкість 420-500;
6, швидкість 470-560;
7, швидкість 580-700;
8 швидкість 650-780;
9 швидкість 720-860;
10 швидкість 630-760;
11 швидкість 1230-1480;
12, швидкість 1320-1580;
13, швидкість 1460-1750;
14 швидкість 1880—2260;
15 швидкість 1950-2340;
16, швидкість 2770-3320.
Комплектація
Свердлильний верстат Procraft BD2000;
Трикутковий патрон;
Затискний ключ;
Гвинтові лещата;
набір гвинтів;
Інструкція користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр свердла | 20 мм |
| Кількість швидкостей | 16 шт. |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кількість обертів холостого ходу | 3320 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 21 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 220 ₴







