Фугально-рейсмусовий верстат ProСraft PD2100 являє собою електричну машину 2 в 1 для оброблення деревних матеріалів. Підходить для поверхневого оброблення дерева, дощок, бруса та будь-якої іншої деревини, що використовується в будівництві.
Ця модель забезпечує високу продуктивність завдяки надійному електродвигуну потужністю 1800 Вт. Верстат має сталеву стільницю розміром 913х257 мм. Оброблюваний матеріал має максимальну висоту 120 мм.
Фугально-рейсмусовий верстат ProСraft PD2100 дуже простий і зручний в експлуатації. Він легко регулюється за допомогою фіксованих точок. Дає змогу точно регулювати товщину стружки для легкого та точного різання.
Особливості:
Якісний розріз
24 місяців гарантії
Ергономічний дизайн
Безпека в роботі
Довговічний двигун
Надійність конструкції
Високоякісне збирання
Знижений рівень вібрації
Міцна металева станина
Відвід для під'єднання пилососа
Індукційний двигун із підвищеним ККД
Технічні характеристики:
Функції — Строгальний верстат/Рейсмус
Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
Потужність — 1800 Вт
Число обертів холостого ходу — 8000 об/хв
Швидкість подавання — 6 м/хв
Глибина стругання — 0-3 мм
Висота стругання — 6-120 мм
Максимальна ширина стругання в один прохід — 254 мм
Кількість лез — 2 шт.
Розмір огорожі — 512х80 мм
Робочий стіл — 913х257 мм
Діаметр вихлопного сопла — 76 мм
Кут забору — 90°~ 135°
Клас захисту — I
Ступінь захисту — IPX0
Вага брутто/нетто — 28,5/25,5 кг
Комплектація
Фугально-рейсмусовий верстат ProСraft PD2100
Шестигранник 2 шт.
Ключ 1 шт.
Картонне паковання
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Виробник: Німеччина.
Гарантія: 24 місяці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фуговально-рейсмусовий |
| Кількість обертів холостого ходу | 8000 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 25.5 кг |
| Додаткові параметри | |
| Кількість ножів на валу верстата | 2 шт. |
| Максимальна ширина стругання | 254 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 270 ₴










