Фугально-паспортмусовий верстат ProCraft PD2200— це універсальний комбінований верстат, який призначений для професійного деревооброблення. Маючи два вузли обробки, такий застосовується для широкого спектра завдань, він дасть змогу Вам зберегти більше простору в майстерні, що особливо актуально для невеликих приміщень, а також заощадити кошти на придбання окремих верстатів.
Масивна металева конструкція
Представлена модель орієнтована більше на побутове та напівпрофесійне використання, але однаково має професійну якість виготовлення. Модель обладнана металевою станиною, яка забезпечує жорсткість для всієї конструкції, масивність знижує кількість вібрації під час роботи під навантаженням.
Великий запас потужності
Тепер верстат обладнаний однофазним двигуном 1800 Вт, такий впорається з будь-яким навантаженням і забезпечить безперебійну роботу. Купити фугально-рейсмусовий верстат для себе ProCraft PD2200 рішення актуальне, такий потужний двигун забезпечує для нього безперебійну роботу та високу ефективність її виконання.
Висока якість оброблення
Верстат однаково ефективно стругає на будь-якому вузлі. У нього строгий вал зроблений зі сталі та на нього встановлені два ножі з твердосплавної сталі, які завдяки високій швидкості обертання барабана та професійному заточуванню забезпечують простоту та високу якість стругання.
Регулювання параметрів роботи
Ви зможете настроювати висоту велосипедмусового стола для контролю пропускної здатності та настроювання верстата перед обробленням певної заготовки. Крім того, ми хочемо порекомендувати Вам купити верстат авіашалусофугівальний ProCraft PD2200, оскільки фугальний упор у нього теж регулюється для стругання заготівок під потрібним кутом.
Захист ножового вала
Під час роботи на верхньому столі фуганка, щоб запобігти ненавмисному дотику до валу під час роботи верстата, у нього передбачена спеціальна огорожа, вона гарантує додаткову безпеку майстра.
Захист від повторного увімкнення
Верстат обладнаний магнітними вимикачами для захисту від повторного запуску після тимчасового вимкнення мережі, що гарантує додаткову безпеку для майстра.
Технічні характеристики:
Тип верстата: фугально-рейсмусовий
Тип фугально-рейсмусового верстата: односторонній
Тип передавання: ремінна/ланцюгова
Потужність: 1800 Вт
Кількість обертів: 8000 об./хв
Кількість ножів на валу: 2
Максимальна ширина стругання за один прохід: 254 мм
Регулювання глибини стругання: так
Максимальна глибина стругання за один прохід: 3 мм
Мінімальна товщина заготовки (рейсмус): 6 мм
Максимальна товщина заготовки (рейсмус): 210 мм
Тип подавання деревини: автоматичний
Швидкість подавання: 6 м/хв
Розміри робочого столу: 913 × 257 мм
Розмір опорної планки: 512 × 80 мм
Кут нахилу опорної планки: 90° - 135°
Тип станини: нерозбірна
Можливість під'єднання пилососа: так
Комплектація
Верстат зі встановленими строгими ножами
Короб і патрубок відведення стружки з кріпленням
Ручка вертикального переміщення в зборі
Ручка встановлення глибини стругання
Кожух захисний із кронштейном у зборі
Ніжки гумові з кріпленням — 4 штуки
Упор паралельний із кронштейнами кріплення
Штовхач пластиковий
Паспорт
Пакувальна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Споживана потужність | 1.8 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фуговально-рейсмусовий |
| Кількість обертів холостого ходу | 8000 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 27 кг |
| Додаткові параметри | |
| Діаметр строгального валу | 63 мм |
| Кількість ножів на валу верстата | 2 шт. |
| Максимальна ширина стругання | 254 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 270 ₴










