Токарний верстат для дерева ProCraft ТНМА0750 — надійний і компактний інструмент, призначений для професійного та побутового використання, підійде для роботи з будь-яким типом деревини.
Апарат ProCraft має жорстку станину, яка знижує рівень вібрації у разі тривалої експлуатації приладу. Невеликий розмір і невелика вага дадуть змогу працювати пристроєм у невеликих приміщеннях. Токарний верстат ТМ0750 обладнаний потужним двигуном у 750 Вт. Наявність копіра дасть змогу працювати з високою точністю й виготовляти ідентичні деталі. Вбудований люнет забезпечує можливість обробляти заготівки різних розмірів.
Токарний верстат для дерева ProCraft ТНМА0750 незамінний у столярних і токарних майстернях і цехах.
Особливості:
Масивна конструкція
Простота у використанні
Важка станина
Компактний розмір
Маленька вага
Характеристики:
Споживана потужність 750 Вт
Напруга живлення 220 В
Швидкість шпинделя: 850-2600 об/хв
Відстань між центрами 1000 мм
Діаметр обертання над станиною 350 мм
Вага 32 кг
Комплектація
токарний верстат для дерева ProCraft ТНМА0750
інструкція
картонна коробка
Гарантія 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр обробки над станиною | 350 мм |
| Відстань між центрами | 1000 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів холостого ходу | 2600 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 32 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 500 ₴








