Точило Procraft PAE150/600 у міцному металевому корпусі підходить для заточування ножів, сокир, лопатей, стамесок та іншого різального інструменту та оснастки. Це прилад побутового класу, за функціоналом близький до професійного.
Переваги
Ця модель точила вигідно відрізняється від своїх аналогів завдяки таким характеристикам:
Міцна конструкція.
Прилад надійно фіксується на робочій поверхні завдяки отворам на платформі.
Настроюється підставка для рук, що спрощує процес заточування.
Кнопка вмикання закрита від потрапляння забруднень.
Захисні екрани, що запобігають потраплянню в очі майстра абразиву та іскри.
Прилад обладнаний двома посадковими отворами. Попереднє заточування та грубе зачищення можна проводити на одному шліфувальному кругі, а на другому, дрібнозернистому, доводити об'єкт до бездоганного стану.
Кому підійде цей пристрій
Точило ProCraft PAE 150/600 виявиться корисне в будь-якому домашньому господарстві, щоб періодично повертати побутовий і садовий інструмент у робочий стан. Прилад вкрай компактний і не займає багато місця, що дуже зручно для зберігання, транспортування та фіксації на столі.
Комплектація
Точило Procraft PAE150/600;
Інструкція з експлуатації;
Диск: 2 шт.;
Навчачі: 2 шт.;
Захисне скло: 2 шт.;
Кріплення захисного скла: 2 шт.;
Кріплення підручника: 2 шт.;
Картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Додаткові параметри | |
| Товщина диска | 12.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 425 ₴





