Опис Точило PROCRAFT PAE150/1050
Точильний верстат Procraft PAE150/1050 має високий рівень збирання й створений на основі потужного електродвигуна 1050 Вт, що дає змогу набирати 2950 об/хв на холостому ходу. Використовується з побутовою метою для проведення заточування деталей і гострих ручних інструментів (ножі, тюпка, леза різних садових інструментів). Точильний верстат Procraft PAE150/1050 обладнаний двома заточувальними дисками, що мають різну зернистість і діаметром 150 мм. Для гарантування безпеки оператора передбачені захисні стекла й бічні кожухи, які в разі потреби знімаються. Точильний верстат Procraft PAE150/1050 має міцну конструкцію й завдяки гумовим ніжкам має високу стійкість. Мала вібрація, низький рівень шуму та висока мобільність дають змогу використовувати інструмент удома, у гаражі або навіть квартирі.
Особливості:
Міцний корпус
Низький рівень шуму та вібрації
Високий ресурс двигуна
Наявність надійних кулькопідшипників
Захисні стекла
Комплектація
Точильний верстат Procraft PAE150/1050
Захисні прозорі екрани
Абразивні кола 2 шт.
Металеві підставки для рук
Гарантійний талон
Інструкція користувача
Картонне паковання
Тип Точильно-шліфувальні верстати
Споживана потужність 1050 Вт
Зовнішній діаметр шліфувального кола 150 мм
Частота холостого ходу, об/хв
2950 обертів/хв
Країна-виробник Китай
Вага — 6 кг
Внутрішній діаметр шліфувального кола, мм 32 мм
Додаткові характеристики
Металевий корпус
Прозорі екрани для захисту очей
Захищена кнопка пуску
Два камені з різною зернистістю
Універсальний у застосуванні
Потужний верстат
Напруга 220 В
Товщина шліфувального кола 12.7 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр посадкового отвору | 16 мм |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 6 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Додаткові параметри | |
| Товщина диска | 12.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴





