Характеристики й особливості інструмента
Точильний верстат обладнаний потужним двигуном 250 Вт, який забезпечує швидкість обертання 2950 обертів за хвилину. Шліфувальний диск має діаметр 15 см. Розмір стрічки 50х686 мм
За бажанням на інструмент можна встановити відкидний захист із пластику, який неабияк підвищує безпеку під час роботи: екрани запобігають потраплянню іскор і стружки на оператора.
Верстат має такі особливості:
Гумові присоски на підошві.
Низький рівень вібрації та шуму.
Висока потужність асинхронного двигуна.
Міцні захисні кожухи.
Висока якість збирання.
Верстат характеризується невеликими розмірами та вагою, але має велику потужність, порівнюючи з аналогічними моделями. Він легко розміститься в будь-якому зручному місці: на столі, у гаражі або майстерні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 9 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴





