Обійний молоток Procraft PSH2600 — потужний і продуктивний інструмент, призначений для виконання важких робіт із бетону, каменю, цегляного мурування, а також інших будівельних робіт.
Встановлений потужний двигун 1200 ватів, який забезпечує продуктивний робочий процес. Ударний механізм здатний робити 1400 ударів за хвилину силою одного окремого удару на 50 джоулів. Це надійна та перевірена часом модель відбійного молотка фірми "Прокрафт" з потужним двигуном і збільшеною силою удару.
Відбійний молоток має герметичну конструкцію, яка захищає його від потрапляння всередину пилу та запобігає витіканню оливи. Відбійний молоток Procraft PSH2600 являє собою надійний і простий у роботі й обслуговуванні інструмент. Призначений як для побутового, так і для професійного використання. Купити відбійний молоток Procraft PSH2600 на вигідних умовах ви завжди зможете в нашому інтернет-магазині.
Технічні характеристики відбійний молоток Procraft PSH2600
Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
Розташування двигуна — горизонтальне
Потужність — 1200 ватів
Тип патрона — шестигранник внутрішній
Хвостовик — HEX
Енергія удару — 50 джоулів
Кількість режимів — 1
Кількість ударів — 1400 за хвилину
Вага — 22 кг
Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 22 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна сила удару | 50 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 1400 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 650 ₴







