Мережевий гайковерт ProCraft ES-1450 інструмент, необхідний у кожному гаражі та майстерні. З його допомогою ми легко можемо відкрутити не тільки колеса автотранспортних засобів, але також багато інших складових частин і компоненти, які з'єднуються між собою за допомогою гвинтів або гайок. Пристрій обладнаний мотором потужністю 1450 Вт дає змогу працювати під великим навантаженням без пошкодження пристрою, а також дає змогу досягти крутного моменту до 450 Нм.
Гайковерт ProCraft ES-1450 — це пристрій у сучасному дизайні, характеризується високою міцністю, якістю й безвідмовністю. Використання стійких матеріалів для корпусу пристрою, як-от міцний пластик і алюміній, а також ергономічний дизайн робить пристрій безпечним і універсальним.
Ефективність під час зняття болтів забезпечує високий крутний момент до 450 Нм. Ручка покрита нековзним матеріалом. До комплекту входять головки з підвищеною ударною міцністю з розмірами 17; 19; 21; 23 мм.
На ручці перемикач у режимі (правий — лівий). Укріплений вал (кваквальна), який не тільки стійкий до ударних навантажень, але й дає змогу надійно закріпити кожен ковпачок, пристосований до розміру 1/2".
Весь комплект у міцному корпусі для полегшення транспортування і зберігання всього набору.
Характеристики:
Потужність — 1450 Вт.
Крутний момент — 450 Нм
Обертання — 2200 об/хв
Розмір квадрата — 1/2"
Реверс
Вага — 3,8 кг.
Комплектація
Гайковерт
Головки: 17, 19, 21, 23 мм
Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний крутний момент | 450 H*m |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 655 ₴









