Газонокосарка електрична PROCRAFT NM2100 — чудове поєднання недорогого, але водночас надійного садового інструменту. За допомогою цієї техніки підтримка газону в ідеальному стані не буде втомливим заняттям, а лише приносить задоволення! Модель NM2100 вирізняється потужним мотором, великим діаметром коліс і збільшеним обсягом травозбірника. В обслуговуванні газонокосарка набагато простіше аналогів із бензиновим мотором. Для початку роботи досить просто під'єднатися до побутової мережі 220 В.
Особливості:
Корпус із поліпропілену
Регулювання висоти зрізання газону
Асинхронний двигун
Низький рівень шуму
Травозбірник збільшеного об'єму
Висока надійність
Простота з обслуговуванням
Комплектація
Газонокосарка PROCRAFT NM2100
Травозборник
Запасний ніж
Картонне паковання
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Швидкість обертання ножів | 3000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 640 ₴







