Садовий подрібнювач гілок Procraft PSL-2800 використовується для утилізації рослинних відходів, наприклад гілок, стебел (крім трави). Вирізняється низьким рівнем шуму. Інструмент забезпечений контейнером на 55 літрів. Гострі ножі забезпечують чудову різальну здатність. Штовхач слугує для безпечного подавання гілок. Завдяки невеликій вазі та стійкій колісній парі його легко транспортувати. Обладнаний запобіжником для захисту двигуна від перегрівання.
Ключові особливості:
Великий діаметр подрібнюваних гілок.
Бак для подрібнених матеріалів великого обсягу
Обладнаний двома колесами великого радіуса та ручкою для зручного транспортування.
Електричний двигун для екологічності використання
Внимание! Для подрібнення конкретного листя подрібнювач не призначений.
Технічні характеристики:
Тип двигуна: електричний
Потужність: 2800 Вт
Дробна система: фрезерна
Максимальна кількість обертів: 60 об/хв
Перемикач напрямку обертання фрези: так
Регулювання притискного механізму: так
Максимальний діаметр гілок: 44 мм
Форм-фактор: пересувний
Колеса: да
Контейнер: так
Об'єм контейнера: 55 л
Матеріал контейнера/корпусу: пластик
Захист від перевантаження: так
Довжина кабелю живлення: 30 см.
Ступінь захисту: IPX4
Клас захисту: II
Вага: 19.4 кг
Комплектація
Садовий подрібнювач
Пластиковий контейнер
Штовхач
Колеса 2 шт
Ключ
Інструкція
Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Ріжучий механізм | Фрезерний |
| Об'єм травозбірника | 55 л |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 39 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Висота | 57 мм |
| Вага | 22 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 260 ₴









