Домкрат гідравлічний Procraft PJ6 — це дуже корисний механічний пристрій, який використовується для підіймання важких вантажів вгору. Використовуючи гідравліку, цей домкрат здатний забезпечити більший підйом на більшу відстань. Модель Procraft PJ6 широко використовується в автомобільній, промисловій і будівельній галузях.
Особливість моделі Procraft PJ6
Є два типи гідравлічних домкратів: пляшковий і підлоговий. Як випливає з назви, пляшковий домкрат переносний і має вертикальний поршень із опорним майданчиком зверху. Саме до такого типу належить модель Procraft PJ6. Пляшковий домкрат зазвичай використовується в автомобільній сфері та дуже корисний для заміни коліс. Домкрат встановлюється під автомобілем у потрібній точці для підняття автомобіля, потім за допомогою знімного важеля він накачується, піднімаючи автомобіль, що дає змогу замінити колесо.
Пристрій Procraft PJ6 має такі особливості та переваги:
під час його використання немає потреби в додатковому блоці живлення або насосі високого тиску;
він легко встановлюється на наявну гідравлічну систему
під час його застосування немає потреби у використанні додаткових дорогих регулювальних клапанів високого тиску;
цей інструмент компактний і легкий;
апарат має швидкий час циклу підіймання й опускання.
Завдяки тому, що домкрат Procraft PJ6 має невелику вагу, всього 4 кг, він дуже мобільний і його можна тримати у своєму автомобілі на випадок виникнення екстрених ситуацій, пов'язаних із заміною колеса. Максимальне навантаження на домкрат 6 т, що дає змогу легко підіймати легкові автомобілі.
Цей апарат вирізняється високоякісною складкою, завдяки якій апарат може працювати безперервно без зламання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота підйому | 125 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 6000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴




