Гідравлічний підкотний домкрат Procraft PJ25S — це дуже потужний і ефективний у роботі гідравлічний домкрат. Він може піднімати автомобілі та техніку вагою до 2 тонн.
Особливості та переваги моделі Procraft PJ25S
Цей пристрій для підіймання техніки найчастіше застосовується на спеціалізованих станціях технічного обслуговування. Модель має міцну та дуже просту конструкцію, яка допомагає навіть новачкові впоратися з роботою. Мінімальна висота підіймання становить 135 міліметрів, а ось максимальна висота доходить до 340 міліметрів. Домкрат Procraft PJ25S має дуже зручну ручку, яка допомагає швидко накачувати пристрій.
Переваги апарата:
висока продуктивність навіть за найвищих навантажень;
тривалий термін експлуатації;
високоякісне збирання;
зручний корпус;
невеликі розміри.
До незначного мінуса пристрою можна віднести його вагу: 14,9 кг, саме тому пристрій неможливо брати із собою в дорогу, зате його можна використовувати на СТО або в гаражі.
Використовувати апарат дуже просто. Перед підійманням вантажу вам варто повернути ручку домкрата за годинниковою стрілкою. Довжина ручки дає змогу оператору швидко й ефективно підіймати автомобілі або іншу техніку з мінімальними зусиллями.
Варто зазначити, що гідравлічні домкрати можуть підіймати вантаж лише на короткий час, саме тому, для гарантування безпеки та тривалого утримання вантажу в піднятому стані, вам варто використовувати спеціальні підставки.
Домкрат має встановлюватися на твердій і рівній поверхні, інакше є ризик його перекидання. Місце, де потрібно встановлювати пристрій в автомобілі, зазначено в інструкції до машини. Якщо ви шукаєте якісний домкрат для підіймання авто, ми радимо вам звернути на цю модель, яка слугуватиме вам тривалий час.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота підйому | 340 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 14.9 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 240 ₴







