Домкрат гідравлічний підкатний із підіймальними опорами PRO-CRAFT PJ30 UNIVERSAL
Гідравлічний підкотний домкрат ProCraft PJ30 — інструмент професійного класу, призначений для підіймання вантажів і різних видів автомобільного транспорту. Модель виробляється на високоточному обладнанні, що гарантує чудові технічні та експлуатаційні характеристики.
Домкрат гідравлічний підкатний ProCraft PJ30 призначений для роботи з вагою до 3 тонн, його висота може варіюватися від 135 до 400 мм. Наводиться пристрій у дію прогумованою ручкою накачування, яка йде в комплекті.
Чотири колеса забезпечують маневровість, а завдяки довгій ручці користуватися інструментом можна стоячи, і з мінімальним приводним зусиллям.
Лакофарбове покриття високої якості захищає домкрат від корозії. У домкраті застосовується слабо схильна до стиснення спеціальна олива ( індустріальне АІ). Комплектується двома противідкотними упорами під колесо та двома стійками.
Особливості:
Простота в експлуатації
Велика опорна площа
Велика вантажопідіймальність
Клапан захисту від перевантаження
Міцний металевий корпус
Зручна ручка для переміщення
Висока стійкість конструкції
Транспортувальні колеса для легкого переміщення
Технічні характеристики:
Максимальна вантажність — 3 т
Мінімальна висота — 135 мм
Максимальна висота — 400 мм
Вага — 16,6 кг
Комплектація
Гідравлічний підкотний домкрат ProCraft PJ30
Прогумований держак
Дві стійки
Два противідкотні упори
Пластиковий кейс
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Гарантія: 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота підйому | 400 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 16.6 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 420 ₴





