Плоскошліфувальна машина PRO-CRAFT PV-220 EU
Плоскошліфувальна машина Procraft PV220 — це високоякісний електричний апарат, який застосовується для виготовлення шліфування та вирівнювання найрізноманітніших поверхонь. Завдяки тому, що пристрій створює дуже сильну вібраційну дію, що передається на зону роботи, здійснюється рівномірне та дуже швидке шліфування поверхні. Варто зазначити, що в цьому апараті вібрація, яка так чи інакше передається на ручку, мінімізовані, а сама машина має спеціальне покриття, що дає змогу надійно тримати пристрій у руці без його зісковзування.
Особливості моделі Procraft PV220 і як її застосовувати
Плоскошліфувальний пристрій має оберти, які за хвилину можуть досягати до 12000, і які плавно можна знижувати до показника на 6000. Інструмент має електродвигун потужністю 220 Вт. Для пилу, що відділяється під час шліфування, є спеціальна касета, розташована в задній частині апарата.
Плоскошліфувальна машина Procraft PV220, ціна на яку в нас трохи менша, ніж в інших інтернет-магазинів з інструментами, може застосовуватися в таких випадках:
для того, щоб фінішувати шліфування вагонки з дерева, підлогового покриття з масиву та паркету;
щоб усунути постарівальний лакофарбовий шар для його заміни на новий;
для очищення стін у приміщенні від старих шпалер;
для того, щоб швидко позбутися корозії на обраних деталях із металу.
Також апарат може бути використаний для очищення водопровідних комунікацій від іржі й багато чого іншого.
Характеристики
Напруга
220 - 240 В
Частота тока
50 Гц
Потужність
220 Вт
Число обертів холостого ходу
6000 — 12000 об./хв
Вага
1,7 кг
Розмір шліфувальної платформи
187х90 мм
Кріплення шліфлиста
Мультизажим
Клас захисту
IP20
Рівень звукового тиску
LpA = 75.2 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Рівень звукової потужності
LwA = 86.2 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Рівень вібрації м/с2
ah = 7.104 м/с2, К = ± 1,5 м/с2
Рівень захисту
II
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина стрічки/листа | 187 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Стан | Новий |
| Ширина стрічки/листа | 90 мм |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 365 ₴










