Ексцентрик Procraft EX950E — це шліфувальна машина орбітального типу з ергономічним корпусом і підвищеним ресурсом електродвигуна. Апарат обладнаний продуктивним двигуном потужністю 950 Вт і системою регулювання обертів від 5 тис. до 12 тис. об./хв, що дає змогу тонко настроювати режим роботи залежно від типу поверхні.
У комплекті з пристроєм постачається контейнер для збору пилу, що дає змогу забезпечити чистоту на робочому місці та скоротити ризик розвитку професійних респіраторних захворювань.
Ексцентрик обладнується зачисною шкіркою діаметром 125 мм. Полотно кріпиться на інструмент за допомогою липучки. Ця система дає змогу за потреби швидко змінювати шліфувальну шкірку.
Матеріали
Пристрій призначений для роботи з такими матеріалами:
деревина;
ДСП;
фанера;
полимеры;
листовий метал.
Також підходить для виконання кузовних робіт.
Особливості
Обладнаний механізмом для під'єднання пилозбірника;
Виготовлений у пилозахисному корпусі;
Система для охолодження пристрою у разі тривалої експлуатації;
Можливість працювати однією рукою;
Невелика маса (2 кг) і зручна ергономічна форма пристрою дають змогу збільшити цикл роботи, не напружуючи зап'ясток оператора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 320 ₴





