Электрокоса Procraft GT750 — компактний і легкий пристрій, призначений для косіння трави на присадибній ділянці. Ергономічна конструкція тримера та простота керування дають змогу стригти траву як на рівній поверхні, так і у важкодоступних місцях.
Особливості коси Procraft GT750
Висока продуктивність — котушка з волосінню робить до 1 тис. обертів на хвилину, носячи навіть із молодими пагонами дерев.
Двигун розташований у нижній частині конструкції, забезпечуючи балансування пристрою.
Телескопічна штанга дає змогу відрегулювати косу під свій зріст.
Велика клавіша старту для плавного початку роботи тримера.
Наявність регульованої ручки для комфортного положення рук користувача.
Захисний кожух запобігає травмуванню в разі відриву волосіні, розкидання скошеної трави та дрібного каміння.
Недорогий електрокос для стриження газону
Коса Procraft GT750, що працює від електромережі, має масу переваг перед аналогами, що працюють на бензині. Для роботи з нею не потрібна велика фізична сила та складне технічне обслуговування. Все, що потрібно зробити — встановити волосінь і під'єднати пристрій до найближчої розетки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна ширина скошування | 300 мм |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 550 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 995 ₴





