Верстат для заточування ланцюгів дасть змогу високоякісно заточити різальні ланцюги як бензопил, так і електропил, маючи вихідну потужність 950 Вт. Заточувальний круг верстата має розміри 100х23х3.2 мм, який за холостих обертів обертається зі швидкістю 5500 обертів на хвилину.
Цей верстат має дуже потужний двигун, зберігаючи водночас максимально низький рівень вібрації, що робить комфортну роботу з ним.
Стандартний корпус виготовлений із високоміцної промислової гумки, що свідчить про додаткову міцність та надійність інструмента. Однією з ключових особливостей цього верстата є можливість самостійно регулювати кут заточування.
Заточення для ланцюга Procraft SK950 має зручний механізм для затискання ланцюга. Завдяки невеликій вазі цей верстат стає зручним і компактним під час настроювання та подальшого використання.
Особливості:
порівняно невелика вага;
корпус із високоміцного пластику;
низький рівень вібрації;
потужний двигун;
здатність самостійно регулювати кут заточування;
наявність зручного механізму для затискання ланцюга.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр посадкового отвору | 23 мм |
| Максимальний діаметр диска | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів холостого ходу | 7000 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Додаткові параметри | |
| Товщина диска | 3.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 215 ₴






