Заточення універсальне Procraft MS350 з трьома різними верстатами в одному корпусі призначена для заточування свердел, стамесок, зубил, лез, ножів і ножиць. Маючи у своїй майстерні цей універсальний верстат, можна підтримувати в робочому стані більшу частину ручного електроінструмента.
Технічні особливості пристрою
Наявність електричного двигуна потужністю 350 Вт із частотою обертання 6700 обертів на хвилину.
Діаметр шліфувального кола становить 49,5 мм.
Заточує свердла діаметром від 2 до 10 мм.
Можливість заточування високошвидкісних сталевих свердел.
Заточення зубил і стамесок завширшки від 6 до 51 мм.
Працює без сильного шуму та вібрації.
Переваги універсального заточування
Точильний верстат має продуману ергономіку — на корпусі є спеціальні отвори для зберігання насадок, які завжди є під рукою. Гумові ніжки на корпусі забезпечують стійкість корпусу на робочому столі. До комплекту обладнання входять три змінні насадки. Цю модель заточування можна використовувати як гравера, встановивши попередньо спеціальну насадку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний діаметр диска | 495 мм |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Кількість обертів холостого ходу | 6700 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 755 ₴









