Опис
Кущоріз електричний Procraft PT600 призначений для оброблення, надання форми чагарникам і деревам, акуратного зрізу хворих і зламаних гілок, надання рослинам доглянутого вигляду. Найбільш популярний інструмент серед ландшафтних. Завдяки своїй гостроті та міцності леза дають змогу легко справлятися з дрібними та середніми гілками до 20 мм у діаметрі, надаючи вашим кущам і рослинам акуратного та гарного вигляду. Кущоріз Procraft PT600 розроблений з акцентом на комфортне використання. Мала вага та зручні ручки гарантують вам легкість у керуванні, а також знижують втому рук і хребта під час тривалої роботи.
Характеристики
Бренд: ProCraft
Тип живлення: Мережа
Країна виробника: Германия
Потужність, Вт: 600
Довжина шини, мм: 55
Швидкість обертання вала, об/хв: 1700
Гарантія, міс: 36
Номінальна напруга, V: 220-240
Максимальний діаметр різання, мм: 20
Вага, кг: 2,5
ОСОБЕННОСТИ:
Пластиковий захист
Надійний двигун
Запобіжник від випадкового увімкнення
Якісне збирання
Довге лезо з ножами
Заокруглені різальні зуби
Поворотна ручка
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
Кущоріз електричний Procraft PT600
Інструкція з експлуатації
Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність двигуна, Вт | 600 |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий кущоріз |
| Загальні | |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруга | 220 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 955 ₴






