Кущоріз електричний Procraft PT750 використовується на садових і присадибних ділянках для надання форми декоративним огорожям. Обладнаний двостороннім лезом, виготовленим із застосуванням технології алмазного шліфування. В інструменті передбачена система подвійного вмикання — на задній і передній ручках розташовані пускові кнопки. Обладнані пластмасовим щитком для захисту руки користувача.
Ключові особливості:
Наконечник захищає кущоріз від зламання у разі випадкового удару, наприклад, про стовбур дерева або паркан
Спеціальний кожух оберігає руки користувача від травм під час роботи
Зручна задня ручка з погумованим покриттям жорстко сидить у руці, що сприяє надійному утриманню інструмента в роботі
Двосторонні ножі — різання в обох напрямках
Технічні характеристики:
Тип: електричний
Тип: кущоріз
Потужність: 750 Вт
Кількість обертів: 1800 об./хв
Максимальна товщина різання: 24 мм
Довжина леза: 610 мм
Тип ножа: двухсторонний
Поворотна ручка: так
Кількість положень поворотної ручки: 5
Телескопічна ручка: немає
Відстань між ножами: 20 мм
Довжина мережевого кабелю: 30 см
Комплектація
Кущоріз електричний Procraft PT750
Захисний щиток
Інструкція
Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина шини | 610 мм |
| Потужність двигуна, Вт | 750 |
| Відстань між ножами | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий кущоріз |
| Загальні | |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга | 220 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 660 ₴







