Електричний лобзик Procraft ST-1500
Електролобзик Procraft ST-1500 — це корисний інструмент у побуті, який замінить кілька інших інструментів. Застосовується для виконання фігурних пропилів у дереві, пластмасі та алюмінії. Найкращим чином інструмент підходить для різання за криволінійними траєкторіями та окружністю.
Рух ножового полотна маятниковим амплітудом дає змогу виконувати якісне та точне різання. Маятниковий хід має чотири ступені настроювання. Є можливість під'єднання до пилососа, що допомагає знизити концентрацію пилу в повітрі та перешкоджає його накопиченню. Зручна ручка з накладкою не дає змогу вислизати інструменту з рук під час роботи.
Технічні характеристики електролобзик Procraft ST1500
Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
Потужність двигуна — 1500 ватів
Оберти — 0-3000 за хвилину
Регулювання обертів — є
Товщина пропилу в дереві — 80 мм.
Товщина пропилу в металі — 10 мм
Маятниковий хід — 4 режими
Кут нахилу підошви — 45 градусів
Вага — 3 кг
Гарантія — 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 80 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 4 |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070 ₴





