Маска зварювальна Procraft SPH90-800-C — це ідеальний пристрій, який допомагає повністю захистити очі людини під час зварювання. У цьому апараті використовуються методи, як-от PAW, FLUX, MAG, MMA, WIG і MIG. Крім процесу зварювання, він також може застосовуватися оператором під час плазмового різання, газоплазмового різання та під час шліфувальних робіт.
Особливості моделі Procraft SPH90-800-C
Цей аксесуар живиться за допомогою двох літієвих батарей та однієї сонячної батареї. Все це допомагає економити електрику та робить апарат безпечнішим для екології.
У масці Procraft SPH90-800-C є чотири оптичні датчики. Вона має дуже невелику вагу 600 грамів, завдяки чому оператор може використовувати її тривалий час і не втомлюватися в процесі зварювання.
Якщо ви думаєте про те, щоб придбати цю зварювальну маску, то ви обов'язково маєте познайомитися з її технічними характеристиками. Ось основні з них:
в аксесуарі використаний найвищий оптичний клас і дорівнює 1/1 1 EN379;
час, за який спрацьовує фільтр, дорівнює показнику 1/25000;
в цьому апараті є можливість настроювання автоматичного затемнення в діапазоні DIN 9-13;
у світлому стані використаний ступінь захисту очей оператора в діапазоні DIN 4.
Наголовним аксесуаром можна керувати з зовнішнього боку, що спрощує оператору роботу та прискорює сам процес зварювання.
У разі, якщо ви хочете придбати комфортну маску, яка б якісно захистила зір, то вам варто обов'язково звернути свою увагу на Procraft SPH90-800-C. Вона зроблена за сучасними технологіями та з використанням високоякісних матеріалів, а також вирізняється тривалим терміном роботи без зламання. А завдяки простому керуванню, маску можуть використовувати як професійні фахівці, так і прості люди для робіт із домашнього господарства.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.6 кг |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від випромінювання | Ультрафіолетового |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Максимальна температура зберігання | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Мінімальна температура зберігання | -20 град. |
| Живлення маски | Фотоелемент, Акумулятор |
| Розміри світлофільтру | |
| Висота світлофільтру | 102 мм |
| Довжина світлофільтру | 126 мм |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 98 мм |
| Ширина оглядового вікна | 43 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 590 ₴







