Маска зварювальна Procraft SPH90-800-F — це аксесуар, який необхідний кожному, хто зварює, для захисту зору.
Особливості моделі Procraft SPH90-800-F
Procraft SPH90-800-F була створена для того, щоб зберегти здоров'я оператора зварювальних апаратів. Вона захищає зір такими метилами: PAW, FLUX, MAG, MMA, WIG і MIG. Крім цього, дуже часто маска використовується під час плазмового різання, а також газоплазмового різання та шліфування.
Живлення аксесуара здійснюється від спеціальних літієвих і сонячних батарей, що дає змогу мінімізувати несприятливий вплив інструмента на довкілля.
В масці Procraft SPH90-800-F є чотири оптичні датчики. Також вона зовсім небагато важить, що дає змогу оператору безперервно працювати без втоми.
До особливостей моделі можна віднести такі:
час, за який спрацьовує фільтр: 1/25000;
автоматичне затемнення в діапазоні DIN 9-13;
в масці передбачений ступінь захисту очей оператора в світлому стані в діапазоні DIN 4;
маска має рейтинг TIG AMP: DC ≥ 5, АС ≥ 5;
робоча температура аксесуара: від -5 °C до +55 °C.
Треба зазначити, що захисним інструментом можна керувати із зовнішнього боку, що дає змогу оператору зручніше керувати аксесуаром і швидше зварювати матеріали.
Якщо ви хочете придбати зручну маску, яка захистила б ваші очі або очі ваших підпорядкованих під час зварювання, то ми радимо вам звернути увагу на цю модель. Вона ідеально підходить як для професійних майстрів, так і для аматорів, для яких зварювання — це, швидше, вимушена міра, ніж справа всього життя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.6 кг |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Час повернення в світле положення | 0.1 мс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Максимальна температура зберігання | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Мінімальна температура зберігання | -20 град. |
| Живлення маски | Фотоелемент, Акумулятор |
| Розміри світлофільтру | |
| Висота світлофільтру | 102 мм |
| Довжина світлофільтру | 126 мм |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 98 мм |
| Ширина оглядового вікна | 43 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 740 ₴





