Маска зварювальна Procraft Industrial SPH-1000
Маска зварювальна Procraft SPH1000 — це аксесуар, який допомагає оператору зварювального апарату захистити свої очі під час роботи.
Особливості моделі Procraft SPH1000
Зварювальна маска може застосовуватися під час плазмового різання матеріалів, газоплазмового різання, а також під час шліфувальних робіт.
Цей аксесуар має 4 сенсори та невелику вагу, завдяки якому оператор може використовувати маску тривалий час без відчуття втоми. Модель Procraft SPH1000 екологічна, оскільки вона живиться від сонячної батареї та двох літієвих батарей
Якщо ви дбаєте про те, щоб придбати цю маску для зварювання, то вам необхідно знати її характеристики:
аксесуар має такий розмір фільтра: 133х115 мм;
розмір оглядового вікна в масці становить 98х88 мм;
час, за який фільтр починає працювати: 1/30000 с;
аксесуар має рейтинг TIG AMP: DC ≥ 5, АС ≥ 5;
використовуючи маску, оператор може настроїти автоматичне затемнення в діапазоні DIN 9-13;
ступінь захисту очей оператора у світлому стані міститься в діапазоні DIN 4;
оператор може працювати в масці в температурному діапазоні: від -5 °C до +55 °C;
зберігати аксесуар можна за температури від -20 °C до +70 °C;
в апараті є самоперевірка фільтра й індикатор низького заряду.
Варто зазначити дуже зручну функцію, яка є в масці — це керування з зовнішнього боку, завдяки чому оператор може сам контролювати ступінь захисту та процес зварювання.
Якщо ви шукаєте професійну маску для тривалої роботи, то ми радимо вам звернути свою увагу на модель Procraft SPH1000. Вона виготовлена з високоякісних матеріалів і вирізняється тривалим терміном роботи без зламання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.6 кг |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від випромінювання | Ультрафіолетового |
| Кількість підтримуваних сенсорів | 4 |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Максимальна температура зберігання | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Мінімальна температура зберігання | -20 град. |
| Живлення маски | Фотоелемент, Акумулятор |
| Розміри світлофільтру | |
| Висота світлофільтру | 115 мм |
| Довжина світлофільтру | 133 мм |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 98 мм |
| Ширина оглядового вікна | 88 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 180 ₴






