Мотоблок бензиновий PRO-CRAFT (PT900) (з фрезами в комплекті)
Бензиновий мотоблок ProСraft PT900 є професійним надійним інструментом, призначений для проведення досить широкого спектра сельхоз завдань, наприклад: культивація, запалення, посів, окучування, прополювання та викопування різних культур.
Цей мотоблок має витривалий чотиритактний бензиновий двигун потужністю 7.0 л.с., ремінний привод, міцну раму та невелику витрату бензину, що зумовлює високопродуктивний і довгий термін експлуатації.
Високий коефіцієнт корисної дії досягається завдяки застосуванню в конструкції чотириступеневого редуктора. Водночас корпус редуктора виготовлений із чавуну. Коробка передач, встановлена на мотоблок, передбачає наявність трьох передач (0-1-2).
Бензиновий мотоблок ProCraft PT900 має додатковий вал добору потужності, що дає змогу використовувати в різних варіантах навісне обладнання (перевозити вантажі за допомогою причепа, садити або вибирати картоплю, косити сіно, траву тощо).
Для зручнішої роботи є можливість регулювати кермо пристрою за висотою, зокрема передбачена можливість встановлення навісного обладнання. Для того, щоб у пристрій не потрапила пил, передбачена наявність захисту, забезпеченого повітряним фільтром.
До комплектації мотоблока ProCraft PT900 входять два міцні колеса діаметром 8 дюймів і фреза.
Особливості:
Ремінний привод
Комфортне керування
Чавунний корпус редуктора
Оброблення до 50 соток землі
Довговічний термін експлуатації
Якісний фільтр очищення повітря
Розбірна фреза (2+1+1, 32 ножі)
Малошумний проти дизельної моделі
Регулювання положення керма по горизонталі та вертикалі
Характеристики
Основні
Виробник
Procraft
Країна виробник
Германия
Тип
Мотоблок
Тип двигуна
Бензиновий
Мінімальна ширина оброблення
30 см
Максимальна ширина оброблення
90 см
Кількість передач
2 вперед/1 назад
Система запуску
Механічний стартер
Трансмісія
Шестереньковий редуктор
Зчеплення
Ремінне
Вал отбора мощности
Да
У комплекті обладнання
Фрези, Колеса пневматичні, Культиватор
Швидкість руху (транспортна)
4 км/год
Гарантійний термін
12 міс
Діаметр коліс
8 дюймів
Стан
Нове
Характеристики двигуна внутрішнього згоряння
Потужність двигуна
7 л. с.
Об'єм двигуна
196 куб. см
Тактність двигуна
Чотиритактний
Кількість циліндрів
1
Система охолодження двигуна
Повітряна
Кількість обертів двигуна
3600 об./хв
Об'єм паливного бака
3.6 л
Об'єм оливного бака
1.1 л
Витрата палива
0.7 л/ч
Характеристики електродвигуна й акумулятора
Споживана потужність
900 Вт
Габаритні розміри
Довжина:
810 мм
Ширина
400 мм
Висота
850 мм
Вага
98 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Максимальна ширина обробки | 90 см |
| Мінімальна ширина обробки | 30 см |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Швидкість руху (транспортна) | 4 км/год |
| Стан | Новий |
| Зчеплення | Пасове |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 98 кг |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 810 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Об'єм масляного бака | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Витрата палива | 0.7 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 660 ₴










