Мотопомпа бензинова PRO-CRAFT WP100 UNIVERSAL (Висока продуктивність, низька витрата палива)
Бензинова мотопомпа Procraft WP100 застосовується для перекачування та подавання води.
Агрегат широко застосовується:
для водозабезпечення в приватних будинках і на будівельних об'єктах
для зрошення садів і ділянок землі
для ремонтних робіт у комунальних службах
для пожежогасіння
Особливості:
напір води — до 25 м
глибина поглинання — до 7 м
висока продуктивність — 80 м3 на годину
повітряне охолодження
невелика витрата бензину
швидке увімкнення приводу
якісне складання механізму
міцна сталева рама
Ця модель обладнана сучасною системою охолодження двигуна, а це означає, що пристрій може працювати безаварійно та в складних умовах.
Удосконалена поршнева група підвищує витривалість і термін експлуатації інструмента.
Економне та раціональне споживання бензину за максимальних навантажень дає змогу автономно працювати пристрою приблизно 6 годин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина всмоктування | 7 м |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Характеристики приводу | |
| Висота підйому | 20 м |
| Об'єм двигуна | 270 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Тип палива | Бензин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 520 ₴






