Опис товару
Бензинова мотопомпа для брудної води Procraft WPD45 — це сучасне обладнання, розроблене для переміщення та відкачування брудної рідини з максимальною продуктивністю.
Пристрій широко використовується:
у сільському та лісовому господарстві
в комунальних службах
у промисловості
під час гасіння невеликих пожеж
Переваги:
обладнаний 4-тактним приводом із ручним увімкненням
потужність мотора — 6,5 л
об'єм двигуна — 196 см3
повітряне охолодження
робота без перерви та дозаправляння — 6 год
напор підіймання води — 25 м
глибина поглинання — 7 м
надійний датчик покажчика оливи
невисокий рівень вібрації двигуна
стійкість конструкції
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 36 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна пропускна здатність | 45 куб.м/год |
| Максимальний напір | 25 м |
| Перекачувані середи | Чиста вода, Брудна вода |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Характеристики приводу | |
| Час автономної роботи | 6 годин |
| Висота підйому | 7 м |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Тип палива | Бензин |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 000 ₴






