Ножиці ножові для металу ProCraft SM2.5-1100 (+НОЖИ У КОМПЛЕКТЕ)
Ножиці ножові ProCraft SM2.5-1100 призначені для різання листового металу з максимальною товщиною до 2.5 мм і фігурного різання. За допомогою цих ножиць можна різати кольоровий метал і пластик. Прямої траєкторії, так і криволінійно. Двигун підвищеної потужності, що підвищує різальну здатність інструмента.
Особливості
Редуктор підвищеної потужності;
Твердосплавні ножі;
Високоточне фігурне різання;
Форсований двигун;
Швидкий доступ до вугільних щіток;
Гарна видимість лінії різання;
Ергономічний дизайн.
Характеристики товару
Напруга 220 В
Частота тока 50 Гц
Потужність 1100 Вт
Число обертів холостого ходу 1800 (+/- 10%) об/хв
Вага 2,3 кг
Мінімальний радіус різання Ø 40 мм
Максимальна різальна здатність Сталь за 390 Н/мм^2: не більш ніж 2,5 мм Сталь за 600 Н/мм^2: не більш ніж 1,2 мм Алюміній, пластмаса: не більш ніж 2,5 мм
Швидкість різання 1200 1/хв
Комплектуючі
Ніж 2 шт.
Посібник з експлуатації
Шестигранник 3 шт.
Щітки Є
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 1800 хід/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип ножиць по металу | Листові |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 120 ₴





